Aftermovie Vakantiespelweek 2015

Misschien was het jullie op Facebook al wel opgevallen. Dit jaar hebben we voor het eerst een aftermovie van de Spelweek gemaakt! Het filmpje neemt jullie in vogelvlucht mee door de activiteiten die we gedurende de Spelweek van 2015 gedaan hebben!

Aftermovie Vakantiespelweek Onstwedde 2015

Hebben jullie ook zo genoten van Vakantiespelweek 2015? We stappen nog één keer in de tijdmachine en gaan terug naar de laatste week van de zomervakantie. In deze aftermovie komen veel hoogtepunten voorbij die we dit jaar weer tijdens de Spelweek mochten beleven. Ga er lekker voor zitten en geniet nog eens na van ‘Vakantiespelweek in de tijdmachine’! Ps. Druk op 'HD' voor de scherpste weergave van de aftermovie!

Posted by Vakantiespelweek Onstwedde on woensdag 28 oktober 2015

Gevonden voorwerpen 2015!

En de eerste schoolweek na de Vakantiespelweek zit er al bijna weer op! In de afgelopen dagen hebben wij als bestuur nog wel even nagenoten van de vele foto's die we voorbij hebben zien komen en we vinden het heel jammer dat de week zo snel ging, want het was één groot feest!

Jaarlijks komen we op de zaterdag na de Spelweek nog kleding en andere voorwerpen tegen die zijn blijven liggen bij de Boerderij. Wilt u even bij het fotoalbum kijken of er misschien iets van u of uw kind bij zit?

Zo ja, dan kunt u contact opnemen met Gerbrand Spaans (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).


Groeten van het bestuur!

Dinsdag

Morgen verwachten we jullie in het jaar 1742! We gaan samen met professor Sproet terug naar de tijd van de ridders en kastelen. We hopen jullie morgen om 09:00 te zien op de parkeerplaats bij Bourtange!

Ouders zijn natuurlijk van harte welkom om iedereen aan te moedigen bij de estafette.
De estafette van de 5- en 6-jarigen start om 11:30 op het Pastoorbastion.
De estafette van de 7- t/m 12-jarigen start om 14:20, ook op het Pastoorbastion.

De kinderen uit de groepen jongens 5 en 6 en meisjes 5 en 6 kunnen om 12:00 weer opgehaald worden op de parkeerplaats bij Bourtange.

De 7- t/m 12-jarigen kunnen om 15:15 weer opgehaald worden op de parkeerplaats.

Tot morgen!

P.S. Zie onze Facebookpagina voor de plattegrond.
https://www.facebook.com/VSWOnstwedde?fref=nf

Groepsindeling 2015!

Meisjes 5
Jolien Meinds
Kim Loves
Melissa Hulzebos

1.      Danisya Hadders

2.   Annet Looden

3.      Esmee Peper

4.      Celina Sassen

5.      Noralie Slaar

6.      Danita Wessels

 

Jongens 5
Marije Volders
Lotte Huls
Nadine v.d. Laan 

1.      Mark Harkema

2.      Werner Horenga

3.      Maarten Kruiter

4.      Nathan Louwdijk

5.      Douwe Migchels

6.      Chris Mulder

7.      Jesper Nijboer

8.      Milan Smit

9.      Tobias van de Werf

10.  Bas Wubs

 

Meisjes 6
Martine Wubs
Tirza Hemmen
Annemarijn Smith

1.      Mariëlle Groenhof

2.      Hannah van der Heide

3.      Jasmijn Koerts

4.      Sanne Meesters

5.      Heidi Migchels

6.      Rianke Migchels

7.      Talitha Nijboer

8.      Tess Raveling

9.      Esther Timpener

10.  Annelie Vloo

11.  Magret Wolfs

12.  Dianne Wubs

 

Jongens 6
Elyn Prins
Leonie Nijboer 

1.      Seth Bijl

2.      Tijn Eelsing

3.      Sander Geertsema

4.      Roan Hilverts

5.      Robert Koskamp

6.      Jowan Loves

7.      Ties Pitlo

8.      Arjen Sterenborg

9.     Evan Wesseling

10.   Damian Wind

11.  Wilco Wubs

 

Meisjes 7
Carola Raatjes
Bianca Hulzenbos 

1.      Jolien Dreijer

2.      Lisa Eelsing                                

3.      Janiek de Groot

4.      Rianne Hoving

5.      Hannah Kroezen

6.      Jolien Louwdijk

7.      Elise Luring

8.      Irene Migchels

9.     Laura Migchels

10.  Denise Sassen

11.  Marthe Slaar

 

Jongens 7
Berjan Scheper
Elien Smit
Jeffrey Kalsbeek 

1.      Lars Hooiveld

2.      Gerben Kruiter

3.      Thijs Mulder

4.      Ruben Ploeger

5.      Bertus Roeles

6.    Robin Smit

7.      Ivar Stubbe

8.      Milan Tempel

9.      Bart Visser

10.   Tycho van de Werf

11.  Jarno Wever                   

12.  Arjen Wever

13.  Mike Wubs

 

Meisjes 8
Julia Mulder
Eline Potze
Shannon Oosterveld 

1.      Marianne Geertsema

2.      Naomi Geertsema

3.      Benthe Kip

4.      Gina Looden

5.      Annelie Marsman

6.      Jorinde Nijboer

7.      Eva Prins

8.      Dian Sterenborg

9.     Maybritt de Wal

 

Jongens 8
Frits Dost
Pascal Hilgenga
Kevin van de Laan 

1.      Julian Deiman

2.      Thijs Halmingh

3.      Rik Hoekzema

4.      Marijn Huls

5.      Frank van de Meent

6.      Nine Rengers

7.      Gert Rijks

8.      Gerjan Roelfsema

9.      Joran Sterenborg

10.  Martin Strockmeijer

11.  Dennis Schrik

12.  Gerben Wever

13.  Léon Wever

 

Meisjes 9
Rianne Wilts
Manon Jaegers 

1.      Sissi Aartsma

2.      Marlou Dreijer

3.      Michelle Groenhof

4.      Isa Langes

5.      Nadine Maarsingh

6.      Michelle Roelfsema

7.      Wendy Wiegman

8.      Anke Wolfs

9.      Elisa Wubs

10.  Larissa Wubs

 

Jongens 9
Rik Wever
Wouter Spaans
Mark Fissering 

1.      Brian Duimering

2.      Pepijn Eefsting

3.      Jonathan de Graaf

4.      Alexander Harders

5.      Bram Hilverts

6.      Joran Hilverts

7.      Ruben Maarsingh

8.      Stefan Meesters

9.      Bram Migchels

10.  Pepijn Slaar

11.  Jelle Visser

12.  Jan Wessels

13.  Niek Wolfs

14.  Wouter Wubs

15.  Rechy el Yahyaoui

 

Meisjes 10A
Hilde Spaans
Paulien Meems
Saline Lantinga 

1.      Denise Bos

2.      Daniëlle Girbes

3.    Alice Hoekzema

4.      Nienke Meijer

5.      Anouk Migchels

6.      Anna Mulder

7.      Karlijn Nijboer

8.      Jacqueline Roelfsema

9.     Hester Schrik

10.  Zjanna Veldhuis

11.  Anna Wubs

 

Meisjes 10B
Liset Meinds
Henderyke Wonink
Annerie Raveling 

1.    Zoë Deiman

2.    Anne Eelsing

3.    Thirza Joosten

4.    Sterre Kempers

5.    Danniek Meinders

6.    Megan Meinds

7.    Corine Mulder

8.    Abigail Oosterhuis

9.    Annelie Wever

 

Jongens 10a
Albert Kruize
Peter Meedendorp
Ernst Jan Bakker 

1.      Ruben Buist

2.      Yannick Freitag

3.      Pascal de Groot

4.      Wander Huls

5.      Drazic van der Lingen

6.      Jasper Luring

7.      Nikki Oosterveld

8.      Marwin Raatjes

9.      Steijn Rengers

 

Jongens 10b
Gerko Scheper
Sven Jaegers
Ties Bruining 

1.      Jesse Hilgenga

2.      Robin Huls

3.      Wesley Hofman

4.      Eddy Kruize

5.      Luuk Meinders

6.      Remco Roelfsema

7.      Abush de Roo

8.      Roan Stubbe

9.      Gerald Wubs

10.  Reint-Jan Wubs

 

Meisjes 11a
Anniek Elzen
Daniëlle Meinders 

1.      Sam Beens

2.    Marte Bruining

3.      Myrthe Jonker

4.      Silke Kip

5.      Deborah Knigge

6.      Richelle van der Laan

7.      Hannah Meedendorp

8.      Miren Nieuwenhuis

9.      Anaisa Oldenburger

10.    Maaike Reints

11.    Liset Speelman

 

Meisjes 11b
Claudia Meijer
Jeanine Meems 

1.      Esmée Dreijer

2.      Tessa Heidekamp

3.      Anniek Migchels

4.      Mirthe Mulder

5.      Janna Rijks

6.      Jonneke de Roo

7.      Dominique Tempel

8.      Meike Wubs

9.    Tessa Wubs

 

Jongens 11
Jarno Kip
Jelle de Vries
Gerben Meems 

1.      Emile Drenth

2.      Sander Jansen

3.      Harmen Koskamp

4.      Joran Kramer

5.      Lars Migchels

6.      Harm-Jan Strockmeijer

7.      David Veendorp

8.      Arjen Velthuis

9.      Mart Wilzing

10.  Kevin Wubs

11.  Wessel

 

Meisjes 12a
Laura Hauke
Darien Deuring 

1.      Lisanne Bloem

2.      Nienke Folkers

3.      Floor Geertsema

4.      Bente van der Heide

5.      Lisa Heijes

6.      Daphne Huls

7.      Lieke Louwdijk

8.      Nienke Luring

9.      Carolien Meesters

  

Meisjes 12b
Marjon Abbes
Alida Lukens 

1.      Emma Meijer

2.      Britt Mulder

3.      Lyanne Raatjes

4.      Laura Smith

5.      Marit de Wal

6.      Wilrieke Wever

7.      Marriët Wilzing

8.      Alyke Wubs

9.      Wynette Wubs

 

Jongens 12
Jeroen Fissering
Jos Tipker

1.      Midas van Bruggen

2.      Jesse Buist                                   

3.      Sebastiaan Eefsting

4.      Sebastijan de Graaf

5.      Rick Heijes

6.   Wesley de Jong

7.      Niels Lantinga

8.      Sebastiaan de Leeuw

9.      Mark Maarsingh

10.   Werner Mulder

11.  Harmen Roelfsema

12.  Leon Smith

13.  Jarno Sterenborg

14.  Jasper Veldhuis

15.  Marten Wubs

16.  Wilmer Wubs

Nog 4 weken!

Nog 4 weken en dan is het zover: de Vakantiespelweek van 2015! Hebben jullie er ook al zo'n zin in? Wij als bestuur en leiding in ieder geval wel!

Opgeven kan tot en met zondag 19 juli, dus geef je snel op wanneer je dit nog niet gedaan hebt!

Als je wilt weten wat we gaan doen in de Vakantiespelweek, ga dan naar "Programma", daar kun je ook de tijden vinden per dag.

We zien je op 10 augustus!

 

Groetjes, Bestuur Stichting Vakantiespelweek Onstwedde