Vakantiespelweek Onstwedde

Groepsindeling

Indeling Vakantiespelweek 2021

Jongens 5A

Leiding: Pepijn Eefsting en Jan Wessels

  1. Bode Bessembinders
  2. Yvar de Goede
  3. Jan Huiges
  4. Diederik Uil
  5. Job Boers
  6. Harmen Bessembinders

 

Jongens 5B      

Leiding: Arwin Trip, Anne Eelsing en Merel Feringa

  1. Anne van der Heide
  2. Stef Bont
  3. Giel Raveling
  4. Jeftha van der Heide
  5. Daan Boels
  6. Manuel Wubs
  7. Lars Moorlag

 

Meisjes 5A

Leiding: Ismay Holwerda en Daniëlle Girbes

  1. Fleur van der Bijl
  2. Dana Eelsing
  3. Shakila Vos
  4. Amy Buist
  5. Iris Kampinga
  6. Sanne Wubs

 

Meisjes 5B

Leiding: Marriet Veldhuis en Manon Hoeksema

  1. Amy van Heybeek
  2. Jarinthe Eeuwema
  3. Ella Wessels
  4. Noa Volders
  5. Mariët Huiting
  6. Marloes Jonker

 

Meisjes 5C      

Leiding: Lyanne Raatjes, Alyke Wubs en Isa Langes

  1. Elin Draadjer
  2. Joyce Wind
  3. Suze Wubs
  4. Sanne Boels
  5. Evelyn Wever
  6. Anna Strockmeijer

 

Jongens 6A      

Leiding: Ilona Mellens en Jesse Buist

  1. Feliks van der Heide
  2. Desley Lutjeboer
  3. Milan Hiethaar
  4. Pepijn Briedé
  5. Sven Venema
  6. Jayden Jans

 

Jongens 6B      

Leiding: Carolien Meesters en Harmen Jonker

  1. Jesse Kruiter
  2. Merijn Streuding
  3. Duncan Nieuwenhuis
  4. Roan Smit
  5. Armin Paap
  6. Aaron Volders

 

Meisjes 6

Leiding: Silke Kip, Benthe Kip en Jorinde Nijboer

  1. Felicia van den Bosch
  2. Laura Wever
  3. Aivry Modderkolk
  4. Rachel Brugge
  5. Annelie Brugge
  6. Merle Boels
  7. Thijsje Kiel
  8. Ella Boels
  9. Zoë van Heybeek
  10. Melissa Roelfsema

 

Jongens 7A      

Leiding: Karlijn Nijboer en Annelie Wever

  1. Dominic van den Bosch
  2. Collin Holwerda
  3. Boy Armando Beumee
  4. Mateo Poker
  5. Raul Mulder
  6. Noah Wessels

 

Jongens 7B      

Leiding: Wouter Wubs, Marijn Huls en Abush de Roo 

  1. Brent Schaap
  2. Vigo Bont
  3. Boaz van der Heide
  4. Butter Nakin
  5. Roan Maarsingh
  6. Arie Kiel
  7. Gerben Wolfs

 

Meisjes 7        

Leiding: Esmee Jonker, Megan Meinds en Lisa Eelsing

  1. Floor Huiting
  2. Noor Brugge
  3. Joske Harkema
  4. Liset Wolfs
  5. Lotte Huizing
  6. Annesofie Uil
  7. Elize Bessembinders
  8. Feline Koerts
  9. Jorinde Huiting
  10. Maud Bijl
  11. Vera Timpener
  12. Wendel Wubs
  13. Judith Sterenborg

 

Jongens 8        

Leiding: Robin Huls, Arjen Velthuis en Iskander Ben Ayachi

  1. Marco Nijboer
  2. Luan Eeuwema
  3. Ruben van der Bijl
  4. Adam Wessels
  5. Berend Wesseling
  6. Tim Meijer
  7. Sven Wubs
  8. Tom Kaptein
  9. Jurjan Venema
  10. Brad Nieuwenhuis
  11. Danyl van Dijk

 

Meisjes 8        

Leiding: Britt Mulder, Daphne Huls en Floor Geertsema

  1. Vera Visser
  2. Rachel Huttinga
  3. Daelyn de Goede
  4. Elianne Wever
  5. Julia Scholtens
  6. Marlien Wubs
  7. Nienke Tuinstra
  8. Fleur Boers
  9. Veda Bessembinders
  10. Bambam Nakin
  11. Femke Spelde
  12. Romée Veldhuis
  13. Linn Bicker
  14. Lisa Boels
  15. Jorien Moorlag

 

Jongens 9        

Leiding: Leon Smith, Jarno Sterenborg en Martin Strockmeijer

  1. Bram Harkema
  2. Stijn Schaap
  3. Joas Volders
  4. Twan Luijf
  5. Levi Smit
  6. Sil Bijl
  7. Remko van der Heide
  8. Stan Hooiveld
  9. Raimon Maarsingh
  10. Tim Haneman
  11. Jasper Ploeger
  12. Daan Ploeger
  13. Loran Paap
  14. Yannick Roelfsema

 

Meisjes 9A      

Leiding: Wendy Wiegman, Nienke Stukje en Noa Lynn Holwerda 

  1. Evelien Zondag
  2. Ester Raveling
  3. Gerike Wever
  4. Yshana Beumee
  5. Lisette Wever
  6. Janine Looden
  7. Anna Wubs
  8. Maartje Kiel
  9. Emma Huiges

 

Meisjes 9B      

Leiding: Jonneke de Roo, Annelie Marsman en Helga Godeke

  1. Evelien Mulder
  2. Roos Bruggers
  3. Lanah Holwerda
  4. Jolijn Hilverts
  5. Rianne Timpener
  6. Lotte Migchels
  7. Nora Scheper
  8. Anniek Huiting
  9. Marit Verhoeven

 

Jongens 10      

Leiding: Vera Heidekamp en Linda Meedendorp 

  1. Maarten Kruiter
  2. Nathan Louwdijk
  3. Daan Brugge
  4. Daan Bicker
  5. Gijs Wever
  6. Teis Huiges
  7. Arjan Wolfs
  8. Thiemen Huiting
  9. Judah van der Heide
  10. Jorian Vloo
  11. Onne Wubs
  12. Giel Sterenborg
  13. Jesper Nijboer
  14. Fayèn Holwerda

 

Meisjes 10A    

Leiding: Lisanne Bloem, Sebastijan de Graaf en Sebastiaan Eefsting    

  1. Julia Brugge
  2. Anna-Sophie Scholtens
  3. Tessa Wubs
  4. Annet Looden
  5. Danisya Lutjeboer
  6. Isha Volders
  7. Floor Koerts
  8. Nienke Brugge
  9. Janna Wesseling
  10. Lisa Scheper

 

Meisjes 10B met Meisjes 11 (combinatiegroep)

Leiding: Maaike Reints, Marte Bruining en Miren Nieuwenhuis

  1. Carlijn Hiethaar
  2. Manin van der Heide
  3. Liezelotte Briedé
  4. Tessa Zondag
  5. Lovely Viel
  6. Delaja Wind
  7. Magret Wolfs
  8. Lian Schaap
  9. Naomi Moed
  10. Desteney van Doesburg
  11. Danita Wessels

 

Jongens 11      

Leiding: Sem Nieuwenhuis en Mart Wilzing

  1. Arjen Sterenborg
  2. Bas Wubs
  3. Mark Harkema
  4. Sander Wiek
  5. Chris Mulder
  6. Milan Smit

 

Jongens 12      

Leiding: Jos Tipker en Erwin Vieregge

  1. Tom Schut
  2. Roan Hilverts
  3. Henk Wever
  4. Bertus Roeles
  5. Dylan Christiaans
  6. Tijn Eelsing
  7. Sander Tuinstra
  8. Gideon Volders
  9. Evan Wesseling
  10. Seth Bijl

 

Meisjes 12      

Leiding: Ilse Lantinga en Riët Wubs

  1. Dianne Wubs
  2. Talitha Nijboer
  3. Tess Raveling
  4. Britt Kaptein
  5. Heidi Migchels
  6. Jasmijn Koerts
  7. Hannah Kroezen
  8. Mariëlle Groenhof
  9. Hannah van der Heide
  10. Sanne Meesters
  11. Esther Timpener
  12. Rianke Migchels
  13. Annelie Vloo
  14. Yindy de Hond
  15. Rilėne van Doesburg