Vakantiespelweek Onstwedde

Nieuws

Groepsindeling Kinderen en Leiding bekend!

Onderstaand de indeling van de groepen met de bijbehorende leiding:

Meisjes 5A

Wynette Wubs en Emma Laninga

1. Maud Bijl

2. Ella Boels

3. Annelie Brugge

4. Rachel Brugge

5. Joske Harkema

6. Floor Huiting

7. Jorinde Huiting

8. Thijsje Kiel

Meisjes 5B

Erian Meijer en Marriët Wilzing

1. Feline Koerts

2. Judith Sterenborg

3. Esmee Strockmeijer

4. Vera Timpener

5. Annesofie Uil

6. Laura Wever

7. Wendel Wubs

Jongens 5A

Miren Nieuwenhuis en Maaike Reints

1. Vigo Bont

2. Boaz van der Heide

3. Armin Paap

4. Niek Raveling

5. Sven Venema

Jongens 5B

Richelle van der Laan, Silke Kip en Marte Bruining

1. Desley Lutjeboer

2. Roan Maarsingh

3. Raul Mulder

4. Brent Schaap

5. Aaron Volders

6. Gerben Wolfs

Meisjes 6A

Riët Wubs en Jasmijn Poelman

1. Veda Bessembinders

2. Lisa Boels

3. Jetske Migchels

4. Vera Visser

5. Elianne Wever

6. Marlien Wubs

Meisjes 6B

Ilse Lantinga en Riana Heun

1. Linn Bicker

2. Fleur Boers

3. Noor Brugge

4. Jorien Moorlag

5. Julia Scholtens

6. Femke Spelde

7. Nienke Tuinstra

Jongens 6A

Sebastijan de Graaf, Sebastiaan Eefsting en Lisanne Bloem

1. Boy Armando Beumee

2. Ruben van der Bijl

3. Danyl van Dijk

4. Jerne van Dijk

5. Tom Kaptein

6. Marco Nijboer

7. Berend Wesseling

Jongens 6B

Yael de Hond en Tim Buist

1. Luan Eeuwema

2. Arie Kiel

3. Tim Meijer

4. Brad Nieuwenhuis

5. Jurjan Venema

6. Adam Wessels

7. Sven Wubs

Meisjes 7A

Hannah Meedendorp en Abigail Oosterhuis

1. Yshana Beumee

2. Jolijn Hilverts

3. Anniek Huiting

4. Janine Looden

5. Lotte Migchels

6. Evelien Mulder

7. Romée Veldhuis

8. Lisette Wever

Meisjes 7B

Jonneke de Roo, Tessa Wubs en Meike Wubs

1. Roos Bruggers

2. Emma Huiges

3. Maartje Kiel

4. Ester Raveling

5. Nora Scheper

6. Rianne Timpener

7. Marit Verhoeven

8. Anna Wubs

9. Evelien Zondag

Jongens 7A

Marriët Veldhuis en Irene Lukens

1. Tim Haneman

2. Bram Harkema

3. Stan Hooiveld

4. Twan Luijf

5. Yannick Roelfsema

6. Levi Smit

Jongens 7B

Linda Meedendorp en Vera Heidekamp

1. Raimon Maarsingh

2. Stijn Schaap

3. Harmon Schreuder-de Sassen

4. Cezary Tomaszewski

5. Joas Volders

6. Remko van der Heide

Meisjes 8

Darien Velthuis, Sanne Folkers en Marieke Bloem

1. Julia Brugge

2. Nienke Brugge

3. Manin van der Heide

4. Floor Koerts

5. Anna-Sophie Scholtens

6. Janna Wesseling

7. Delaja Wind

8. Tessa Wubs

9. Annet Looden

10. Danisya Lutjeboer

11. Lisa Scheper

12. Celina Schreuder-de Sassen

13. Emily Veenman

14. Isha Volders

15. Tessa Zondag

Jongens 8A

Daphne Huls, Britt Mulder en Floor Geertsema

1. Daan Bicker

2. Sil Bijl

3. Daran van Dijk

4. Judah van der Heide

5. Teis Huiges

6. Deylano Prass

7. Giel Sterenborg

8. Jorian Vloo

9. Onne Wubs

10. Loran Paap

Jongens 8B

Michel Beikes en Sem Nieuwenhuis

1. Daan Brugge

2. Thiemen Huiting

3. Maarten Kruiter

4. Nathan Louwdijk

5. Jesper Nijboer

6. Daan Ploeger

7. Jasper Ploeger

8. Gijs Wever

9. Arjan Wolfs

Meisjes 9

Jos Tipker, Ernst-Jan Bakker en Jesse Buist

1. Kelsey Lammens

2. Naomi Moed

3. Michelle Nobbe

4. Lian Schaap

5. Danita Wessels

6. Magret Wolfs

Jongens 9

Jarno Sterenborg, Mart Wilzing en Leon Smith

1. Mark Harkema

2. Chris Mulder

3. Ismael C Raymond

4. Jaedon S Raymond

5. Marthijn Scholtens

6. Milan Smit

7. Arjen Sterenborg

8. Bas Wubs

Meisjes 10

Emma Niemeijer, Laura Smith en Dorien Kruizinga

1. Melany Geertsema

2. Hannah van der Heide

3. Yindy de Hond

4. Britt Kaptein

5. Jasmijn Koerts

6. Hannah Kroezen

7. Sanne Meesters

8. Heidi Migchels

9. Rianke Migchels

10. Talitha Nijboer

11. Tess Raveling

12. Esther Timpener

13. Merel Vaessen-Scheepers

14. Annelie Vloo

15. Dianne Wubs

16. Mariëlle Groenhof

Jongens 10

Gijs Prins en Giel Bruining

1. Seth Bijl

2. Dylan Christiaans

3. Merik van Dijk

4. Tijn Eelsing

5. Roan Hilverts

6. Jowan Loves

7. Sander Tuinstra

8. Gideon Volders

9. Evan Wesseling

Meisjes 11

Jasmijn Luchtenborg en Annelien Wever

1. Lisa Eelsing

2. Janiek de Groot

3. Elise Luring

4. Irene Migchels

5. Laura Migchels

6. Denise Schreuder-de Sassen

Jongens 11

Erwin Vieregge en Sander van Hoorn

1. Lars Hooiveld

2. Gerben Kruiter

3. Natan Moed

4. Thijs Mulder

5. Rik Nijland

6. Ruben Ploeger

7. Dennis Scholtens

8. Ivar Stubbe

9. Bart Visser

10. Jarno Wever

Meisjes 12

Nadine van der Laan en Saline Lantinga

1. Naomi Geertsema

2. Marianne Geertsema

3. Benthe Kip

4. Gina Looden

5. Annelie Marsman

6. Jorinde Nijboer

7. Eva Prins

8. Dian Sterenborg

Jongens 12

Mark Meijer en Laura Hauke

1. Julian Deiman

2. Rechy El Yahyaoui

3. Thijs Halming

4. Marijn Huls

5. Kylian Lammens

6. Frank van de Meent

7. Gert Rijks

8. Dennis Schrik

9. Martin Strockmeijer

10. Marc Verhoeven

11. Gerben Wever